Oznamy (15.10.2021)

15.10.2021

1.) V titulnej ponuke naľavo ako “dropdown menu” pribudol rebríček najpopulárnejších diskutérov na Postoji. Ako boli diskutéri vybraní a akým spôsobom som im pridelil ich skóre, vám vysvetlím v plánovanom blogu.

2.) Zadal som do systému rubriky a kategórie, do ktorých plánujem kategorizovať nové blogy na Postoji.

3.) Ako si už teraz môžete všimnúť na titulke, budem vyberať a uverejňovať najpopulárnejšie reakcie z najdiskutovanejších diskusií na Postoji.

30.9.2021

Dôležitá správa pre diskutérov: Jaroslav Daniška: Všetci predplatitelia Štandardu, tí, ktorí majú náš sprístupnený obsah, získajú možnosť diskutovať pod článkami. Diskusie budú môcť čítať všetci, zapojiť sa do nich budú môcť iba predplatitelia. Nájdete ich pod všetkými článkami, na ich konci.

08.09.2021

1.) Od 9. septembra začnú opätovne pribúdať odkazy na články v konzervatívnom prostredí.

2.) Komunita má od septembra 2021 implementovanú bránu, ktorá umožňuje neregistrovaným prvodiskutujúcim vstúpiť a uverejniť prvý príspevok po prečítaní ich príspevku žandárom. Potom už môžu pôsobiť voľne v rámci existujúcich pravidiel.

3.) Zavádza sa Konzervatívne občianstvo. S ohľadom na bujný rozvoj Konzervatívnej definície, nie je nutné súhlasiť so všetkými článkami, ale iba s vybranými článkami. Ktoré to sú, najdete v sekcii k registrácii a Kon. občianstvu.